Wightlink - Promy Cargo

Wightlink Ferries
Mapa
 • Kup bilet na prom z Wightlink
  Kup bilet na prom z Wightlink

  Prosta rezerwacja biletu na AFerry

 • Wightlink - Promy Cargo
  Wightlink - Promy Cargo

  Zarezerwuj usługi cargo Wightlink Ferries dla pojazdów typu van, tiry, ciężarówki i innych pojazdów komercyjnych z AferryFracht

 • Wightlink - Promy Cargo
  Wightlink - Promy Cargo

  Zarezerwuj usługi cargo Wightlink Ferries dla pojazdów typu van, tiry, ciężarówki i innych pojazdów komercyjnych z AferryFracht

Aferry Fracht oferuje konkurencyjne ceny dla wszystkich tras Wightlink. Możesz dokonać rezerwacji online lub zadzwonić dziś i porozmawiać z jednym z konsultantów naszego wielojęzycznego zespołu. Sprawdź poniżej informacje o trasach oraz godzinach przepraw Wightlink. Zarezerwuj bilet na prom cargo z Anglii na Wyspe Wight trasie FisPortsmouth - Fishbourne lub Lymington - Yarmouth.

Przegląd

Informacja o odprawie

Pasazerwie piesi proszeni sa o przybycie do portu przynajmniej 15 minut przed odplywem zeby odebrac bilety i wejzdz na poklad. Wszyscy inni pasazerwie przynajmniej 30 minut i nie wiecej niz 1 godzine przed odplywem.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

Wightlink Ferries- Trasy

  Wightlink - Wazne Informacje

  Vany - czy muszę podróżować jako cargo?

  Jeśli podróżujesz załadowanym vanem o długości powyżej 4.6m, to musisz przeprawić się z Wightlink jako cargo. Wszystkie vany przewożące ładunki komercyjne są traktowane jako cargo bez względu na długość pojazdu. Jeśli twój van jest krótszy niż 4.6m oraz jedziesz w celach prywatnych, kup bilet pasażerski na naszej stronie Promy Wightlink.

  • Kierowcy wliczeni w cenę Cena biletu obejmuje tylko 1 kierowcę.
  • Niebezpieczny załadunek Niebezpieczne ładunki mogą być przewożone. Skontaktuj się z nami i podaj numer UN, Class and Packaging Group.
  • Czy pojazdy bez nadzoru/ kierowcy są akceptowane? Nie
  • Dopłaty paliwowe Brak
  • Inne informacje Ceny online są ważne dla rezerwacji powrotnych. Prosimy kontaktować się z nami telefonicznie jeśli chcą Państwo zakupić bilet w jedna stronę. Pojazdy ponadwymiarowe są akceptowane i musza być zdeklarowane podczas zakładania rezerwacji.

  Zapisz sie po ofery

  Badz na biezaco z ofertami specjalnymi