Promy cargo do Walii

Mapa
 • Walia - promy cargo
  Walia - promy cargo

  Zobacz wszystkie porty i trasy

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Trasy promowe do Walia

Oferty Specjalne

Walia wchodzi w skład Wielkiej Brytanii i zajmuje jej środkowo - zachodnią część nad Morzem Irlandzkim. Stolicą tej krainy jest Cardiff.

W Walii znajdują się 3 porty, które zajmują się przeładunkiem komercyjnych towarów do Irlandii. Port w Holyhead w północnej części, na wyspie Anglesey, był dawniej głównym portem na trasie z Londynu do Dublina. Obecnie sa tutaj regularne połączenia nie tylko do Dublina, ale także do Dun Laoghaire, który leży blisko stolicy Irlandii.

Promy cargo Stena Line kursują dwa razy dziennie z południowego wybrzeża Walii z portu Fishguard do Rosslare w hrabstwie Wexford, Południowa Irlandia. Natomiast przewoźnik Irish Ferries pływa dwa razy dziennie między Pembroke a Rosslare.

Większość promów do Walii przewozi pasażerów i cargo, ale niektóre z nich są przystosowane tylko do transportu towarów. Niektóre połączenia obsługiwane są przez katamarany lub inne super szybkie statki, które wpuszczają na pokład tylko małe pojazdy frachtowe oraz turystów.

Najaktualniejsze ceny

Trasa Cena Szczegóły Opłaty za przejazd
Dublin - Holyhead
(Stena Line)
1 337 zł
 • Zarezerwowany : sobota, 6 marca 2021
 • Podróż: wtorek, 6 kwietnia 2021 - wtorek, 27 kwietnia 2021
 • Samochód osobowy + 1
Rosslare - Fishguard
(Stena Line)
813 zł
 • Zarezerwowany : środa, 24 marca 2021
 • Podróż: wtorek, 6 kwietnia 2021 (W jedną stronę)
 • Samochód osobowy + 1