Promy cargo do Szkocji

Mapa
 • Szkocja - promy cargo
  Szkocja - promy cargo

  Zobacz wszystkie porty i trasy

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Trasy promowe do Szkocja

 • Promy z Irlandia Polnocna do Szkocja

  • przeprawa codziennie 5
   Sprawdź cenę
  • Larne - Cairnryan
   przeprawa codziennie 5
   Sprawdź cenę
 • Promy z Orkney do Szkocja

  • St Margarets Hope - Gills Bay
   Pentland Ferries obsługuje przeprawy promowe na trasie St Margarets Hope - Gills Bay
   przeprawa codziennie 3
   Sprawdź cenę

Oferty Specjalne

Szkocja wchodzi w skład Wielkiej Brytanii i zajmuje jej północną część razem z Hebrydami, Orkadami i Szetlandami. Stolicą tej krainy jest Edynburg.

Szkocja ma regularne połączenia frachtowe do Irlandii Północnej między Stranraer na zachodnim wybrzeżu a Belfastem oraz z Cairnryan i Troon do Larne. Rosyth, który jest portem dla Edynburga nad Morzem Północnym, obsługuje promy crago do Zeebrugge w Belgii. Natomiast port w Aberdeen jest bramą dla Wysp Szetlandzkich. Promy towarowe DFDS Seaways na Orkady wypływają z Scrabster i z Gills Bay na północnym wybrzeżu.

Większość promów do Szkocji przewozi pasażerów i cargo, ale niektóre z nich są przystosowane tylko do transportu towarów. Niektóre połączenia obsługiwane są przez katamarany lub inne super szybkie statki, które wpuszczają na pokład tylko małe pojazdy frachtowe. Promy na trasie Rosyth - Zeebrugge przewożą tylko cargo.