Most Öresund

Oresundsbron
Mapa
 • Most Oresund
  Most Oresund

  Rezerwuj bilety

 • Most Kopenhaga - Malmo
  Most Kopenhaga - Malmo

  Bilety na przejazd Oresundbron

 • Most Öresund
  Most Öresund

  Opłata dla pojazdów cargo za most Öresund łączący Malmo i Kopenhagę

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Na AferryFracht możesz uiścić opłatę za przejazd Mostem Öresund dla pojazdów cargo, czyli dla vanów, ciężarówek i Tirów.

Most Öresund to najdłuższy w Europie most kolejowo - drogowy łączący szwedzkie Malmö ze stolicą Danii, Kopenhagą. 16 km trasa składa się z 8km mostu z Malmo przez Cieśninę Sund, 4km odcinka przez sztuczną wyspę Peberholm oraz 4km podwodnego tunelu Drogden do wyspy Amager w Danii.

Most ciągnie się z Szwecji do Wyspy Peberholm, na którym ruch jest dwupoziomowy. Na dolnym poziomie biegną linie kolejowe, a na górnym autostrada. W tunelu ruch odbywa się na jednym poziomie.

Przegląd

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

Oresundsbron- Trasy

  Most Öresund - Wazne Informacje

  • Kierowcy wliczeni w cenę Opłata rożni się od rodzaju pojazdu, a nie liczby pasażerow.
  • Przewóz materiałów niebezpiecznych Niebezpieczne cargo może być przewoźne mostem bez dodatkowych opłat, ale z uwagi na bezpieczeństwo pozostałych użytkowników mostu, mogą wystąpić inne restrykcje. Proszę skontaktuj się z nami, podając numer UN oraz klasę i Packaging Group.
  • Niestandardowa wielkość załadunku Akceptowana, ale może wiązać się dodatkowymi opłatami. Proszę skontaktować się z nami po więcej informacji. Restrykcje wiążą się z wymiarami tunelu. Pojazdy o wysokości ponad 4.5m i szerokości ponad 7m nie mogą skorzystać z Mostu Öresund.