Norfolkline - Promy Cargo

Norfolkline Ferries
Mapa
 • Kup bilet na prom z DFDS Seaways
  Kup bilet na prom z DFDS Seaways

  Prosta rezerwacja biletu na AFerry

 • Kup bilet na prom z DFDS Seaways Rosyth Zeebrugge
  Kup bilet na prom z DFDS Seaways Rosyth Zeebrugge

  Prosta rezerwacja biletu na AFerry

 • Norfolkline - Promy Cargo
  Norfolkline - Promy Cargo

  Zarezerwuj usługi cargo przewoźnika Norfolkline dla pojazdów typu van, tiry, ciężarówki i pojazdów komercyjnych z AferryFracht.

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Norfolkline jest teraz częścią DFDS Seaways.

Aferry Fracht oferuje konkurencyjne ceny dla wszystkich tras DFDS Seaways. Możesz dokonać rezerwacji online lub zadzwonić dziś i porozmawiać z jednym z konsultantów naszego wielojęzycznego zespołu. Sprawdź poniżej informacje o trasach oraz godzinach przepraw DFDS Seaways. Zarezerwuj bilet na prom cargo z Francji do Anglii na trasie z Dunkierki lub Calais do Dover i nie tylko.

Przegląd

Informacja o odprawie

Pasazerowie z samochodami musza stawic sie do odprawy na minimum 60 minut przed planowana godzina odejscia promu, w okresach o natezonym ruchu prosze doliczyc dodatkowe 1 godz. 30 min. Prosze zauwazyc, ze kontrole bezpieczenstwa i graniczna maja miejsce przed odprawa: w porcie w Dover i Calais, natomiast w porcie w Dunkierce po odprawie.

Trasy:
Najkrótsze przejście:

Najpopularniejsza trasa:

Oferty Specjalne

Norfolkline Ferries- Trasy

  DFDS Seaways - Wazne Informacje

  Vany - czy muszę podróżować jako cargo?

  Jeśli przewozisz vanem towar komercyjny lub przeprawiasz się vanem prywatnym o długości powyżej 6m (bez względu na załadunek) musisz przeprawić się jako cargo. Natomiast jeśli podróżujesz vanem o długości poniżej 6m w celach prywatnych, kup bilet pasażerski na naszej stronie Promy DFDS Seaways

  • Kierowcy wliczeni w cenę Cena biletu obejmuje 2 kierowców.
  • Posiłki Posiłki są oferowane ze zniżką, natomiast napoje są darmowe
  • Niebezpieczny załadunek Niebezpieczne ładunki mogą być przewożone. Skontaktuj się z nami i podaj numer UN, Class and Packaging Group.
  • Czy pojazdy bez nadzoru/ kierowcy są akceptowane? Tak
  • Dopłaty paliwowe Tak - kliknij tutaj, aby zobaczyć obecne dopłaty.
  • Dodatkowe opłaty Pojazdy o szerokości powyżej 2.5m
  • Inne informacje Ładunki ponadwymiarowe muszą być zdeklarowane podczas zakładania rezerwacji. Maksymalnie: wysokość - 4.8m, szerokość -3.2m, długość 22m i waga 4 5ton.