Liverpool - Port Promowy Cargo

Mapa
 • Liverpool
  Porównaj godziny i ceny dla Liverpool

  Znajdź najlepsze ceny na AFerry

 • Liverpool
  Dołącz do milionów zadowolonych klientów

  Dołącz do milionów zadowolonych klientów

 • Liverpool
  Odkryj promy do i z Liverpool

  Znajdź najlepsze ceny na AFerry

Liverpool- Trasy

Oferty Specjalne

Ogromny terminal cargo w Liverpool jest własnością Peel Holdings i jednym z największych portów frachtowych w Wielkiej Brytanii. Port zajmuje obie strony rzeki Mersey w Liverpool i w Birkenhead. Port handlowy obsługuje 30 mln frachtu rocznie. w tym jedną trzecią towarów przerzucanych między Irlandią i UK.

Port Liverpool - udogodnienia

£30 milionowa konstrukcja Twelve Quays River Terminal w Liverpool Birkenhead posiada kawiarnie z poczekalnią, przykryty hal odpraw i osobną poczekalnię z prysznicami dla kierowców cargo.


Dojazd do Portu Liverpool

Terminal frachtowy jest częścią Liverpool Freeport. Przejedz przez chronioną przez policje bramkę w Freeport i skręć w lewo. Terminal znajduje się po prawej stronie i jest rozciągnięty na 1,6 km. Skręć w prawo i kieruj się znakami do odprawy pasażerskiej.

Z centrum Liverpool jedz droga A565 w kierunku Bootle. Skręć na Liverpool Freeport. Jadąc z innych miejsc, węz drogę M57 lub M58 i podążaj za znakami 'All Docks' droga A5036. Potem kontynuuj A5036 przez około 3.5km aż do ronda i wybierz trasę na Crosby/Liverpool Freeport.


Użyteczne informacje

Mersey Port Authority.

Liverpool Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

P&O Ferries

Gladstone Branch Dock No.3, Liverpool Freeport, Bootle, Merseyside, L20 1BG. For sat navs, please use: L20 1BG BOOTLE (Liverpool/Dublin ferry), England

Isle of Man Steam Packet

Isle of Man Steam Packet Company, Landing Stage Terminal, Off St Nicholas Place, Princes Parade, Liverpool, L3 1DL, England

Zapisz sie po ofery

Badz na biezaco z ofertami specjalnymi