Liverpool - Port Promowy Cargo

Mapa
 • Liverpool
  Porównaj godziny i ceny dla Liverpool

  Znajdź najlepsze ceny na AFerry

 • Liverpool
  Dołącz do milionów zadowolonych klientów

  Dołącz do milionów zadowolonych klientów

 • Liverpool
  Odkryj promy do i z Liverpool

  Znajdź najlepsze ceny na AFerry

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Liverpool- Trasy

Oferty Specjalne

Ogromny terminal cargo w Liverpool jest własnością Peel Holdings i jednym z największych portów frachtowych w Wielkiej Brytanii. Port zajmuje obie strony rzeki Mersey w Liverpool i w Birkenhead. Port handlowy obsługuje 30 mln frachtu rocznie. w tym jedną trzecią towarów przerzucanych między Irlandią i UK.

Port Liverpool - udogodnienia

£30 milionowa konstrukcja Twelve Quays River Terminal w Liverpool Birkenhead posiada kawiarnie z poczekalnią, przykryty hal odpraw i osobną poczekalnię z prysznicami dla kierowców cargo.


Dojazd do Portu Liverpool

Terminal frachtowy jest częścią Liverpool Freeport. Przejedz przez chronioną przez policje bramkę w Freeport i skręć w lewo. Terminal znajduje się po prawej stronie i jest rozciągnięty na 1,6 km. Skręć w prawo i kieruj się znakami do odprawy pasażerskiej.

Z centrum Liverpool jedz droga A565 w kierunku Bootle. Skręć na Liverpool Freeport. Jadąc z innych miejsc, węz drogę M57 lub M58 i podążaj za znakami 'All Docks' droga A5036. Potem kontynuuj A5036 przez około 3.5km aż do ronda i wybierz trasę na Crosby/Liverpool Freeport.


Użyteczne informacje

Mersey Port Authority.

Liverpool Mapa

Zobacz mapę

Adres portu

P&O Ferries

Gladstone Branch Dock No.3, Liverpool Freeport, Bootle, Merseyside, L20 1BG. For sat navs, please use: L20 1BG BOOTLE (Liverpool/Dublin ferry), England

Isle of Man Steam Packet

Isle of Man Steam Packet Company, Landing Stage Terminal, Off St Nicholas Place, Princes Parade, Liverpool, L3 1DL, England