Promy cargo do Irlandii Pólnocnej

Mapa
 • Irlandia Północna - promy cargo
  Irlandia Północna - promy cargo

  Zobacz wszystkie porty i trasy

Odzyskaj kalkulacje

Oferty Specjalne

Porady promowe do Coronavirus

Należy pamiętać, że podane informacje są prawidłowe zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie, gdy otrzymaliśmy te same informacje od operatorów promów. Sytuacja szybko się zmienia i postaramy się aktualizować stronę internetową, gdy tylko otrzymamy aktualizacje od firm promowych.

Trasy promowe do Irlandia Polnocna

 • Promy z Anglia do Irlandia Polnocna

  • Liverpool Birkenhead - Belfast
   przeprawa codziennie 1
   Sprawdź cenę
 • Promy z Szkocja do Irlandia Polnocna

  • Cairnryan - Belfast
   przeprawa codziennie 5
   Sprawdź cenę
  • Cairnryan - Larne
   przeprawa codziennie 6
   Sprawdź cenę
 • Promy z Wyspa Man do Irlandia Polnocna

Wyspa Irlandii dzieli się na dwie części Irlandię, jako samodzielne państwo, oraz Irlandię Północną będącą częścią Wielkiej Brytanii. Stolicą i głównym portem Irlandii Północnej jest Belfast płożony nad Morzem Irlandzkim.

Promy cargo regularnie pływają do portów w Belfaście i Larne. Stena Line oferuje połączenia z Anglii z Liverpool i Heysham do Belfastu oraz z szkockiego Cairnryan do Belfastu. Larne położony na północ od Belfastu ma dobre połączenie promowe z szkockimi portami Cairnryan i Troon. Irlandia Północna ma tez sezonowe letnie połączenie z Wyspą Man na trasie Belfast - Douglas, ale szybki prom nie zabiera bardzo dużych pojazdów frachtowych.

Większość promów do Irlandii Północnej przewozi pasażerów i cargo, ale niektóre z nich sa przystosowane tylko do transportu towarów. Niektóre połączenia obsługiwane są przez katamarany lub inne super szybkie statki, które wpuszczają na pokład tylko małe pojazdy frachtowe. Promy z Liverpoolu transportują tylko towary.